Oriflame

15. března 2013 v 16:11
Již máte dost předražené kosmetiky? Cítíte, že kdykoliv si jdete objednat něco pěkného na líčení, tak narazíte na špatný výrobek? Udělejte takovýmto situacím přítrž, řešení je tak jednoduché! Postačí se zapsat a stát se kosmetickou poradkyní společnosti Oriflame.
Váš podíl na zisku společnosti je zde náramný, vy totiž produkty nakoupíte se slevou 30% oproti katalogu. Těchto 30% je váš skvělý výtěžek. Dobrou zprávou bude i fakt, že si je možné i pro sebe nakupovat hodnotnou kosmetiku s touto skvělou slevou. Společnost Oriflame má na trhu hodně dobrou pověst, takže nemusíte mít strach, že byste mohli pod svým jménem prodávat málo kvalitní produkty. Distribuovat je možné, kdekoliv vás napadá, od kadeřnických salónů až po rodinu, kolegy, srazy a tak dále.
V České republice máme přes 80 000 kosmetický poradkyní, pro zajímavost měsíčně prodáme více než jeden milion výrobků, je pro nás tedy velice důležité, aby zákaznice byly spokojené a nemůžeme si dovolit prodávat jakkoli nekvalitní, netestovaný výrobek. Jde nám v první řadě o spokojenost zákazníka. Více dovíte zde na našem webu katalog oriflame
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama