Červen 2012

Oriflame - registrace zdarma

13. června 2012 v 11:50
Určitě každý z vás má ve své blízkosti jednoho, nebo I více lidí, kteří kosmetiku Oriflame sami prodávají. Jak je to možné? V České republice totiž působí na téměř sto 1000 nezávislých kosmetických poradců Oriflame, což bude skutečně šílené číslo. Proč je kosmetika Oriflame tedy tak rozšířená a oblíbená? Pomineme-li ne docela zanedbatelný způsob prodeje, kdy se prodejcem má možnost stát takřka kdokoliv, je tato kosmetika zajímavá i sama o sobě. Máte-li zájem stát se kosmetickým poradcem firmy Oriflame a získat tak obrovskou řadu výhod, určitě neváhejte - katalog oriflame Vám přinese hned tyto výhody a bonusy:
 • Výrobky máte možnost ihned nakoupit s 23% slevou
 • možnost neomezeného výdělku
 • získejte zdarma dárky téměř za 4150 Korun
 • pravidělně dostáváte nový katalog Oriflame - každé tři týdny
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • pracujte s nádhernou provizí 30 %
Jak bychom asi očekávali v péči o vlasy, nabízí Oriflame všechno, na co si jen vzpomenete - od šampónů a kondicionérů, přes laky, stylingové gely, až po hřebeny atd.. V nabídce Oriflame ale objevíme i takové výrobky, jako je fén. Tato firma už jednoduše není pouhým výrobcem kosmetiky, ale velkou celosvětově působící korporací. O kosmetice Oriflame bychom mohli povídat skutečně dlouho - o její historii, jenž nastartovala v roce 1967 ve Švédsku, nebo o takřka 3 mil. prodejců, kterým se u Oriflame říká "nezávislí kosmetičtí poradci", nebo také o stovkách produktů, které tato celosvětově působící kosmetická firma má v nabídce. Určitě nejvíce tím, že za zcela normální ceny skýtá trochu navíc - přírodní kosmetiku. Ta je většinou o mnoho dražší, ale Oriflame dbá na kvalitu i na cenovou dostupnost své kosmetiky.

Oriflame cz

11. června 2012 v 14:41
Světovému fenoménu s označením wellness neunikla ani kosmetická společnost Oriflame. Jak jde Oriflame a wellness dohromady? Oriflame se angažuje v první řadě na poli wellness péče uvnitř našeho těla - produkuje své potravinové doplňky, které nalezneme pod názvem Wellness by Oriflame. Tyto potravinové doplňky jsou tvořeny především antioxidantu astaxanthinu. Tato látka má hodně použití - malinko nás asi překvapí, že tento blahodárný suplement naší stravy se využívá i při pěstování některých, především mořských živočichů. K čemu slouží ale astaxanthin lidem a tedy i společnosti Oriflame? Jako antioxidant pomáhá bojovat proti kardiovaskulárním chorobám a podle různých vědců i proti rakovině. Jeví se předně, že Oriflame počítá s wellness skutečně vážně, což je ale jenom přirozené, jelikož se tímto fenoménem nechává strhnout dnes, kdy je každičký člověk ohrožen civilizačními nemocemi Chcete-li se kosmetickým poradcem společnosti Oriflame.cz a dosáhnout na velkou řadu výhod, určitě není proč otálet - registrace OriflameVám přinese ihned tyto výhody a bonusy:
 • Výrobky máte možnost ihned nakupovat levněji o 23%
 • vydělávejte kolik si přejete a potřebujete - pracujte kdy se to hodí Vám
 • dárky v hodnotě cca 4500 Kč ZDARMA
 • každé tři týdny nový katalog Oriflame
 • 100% záruka vrácení peněz za zboží do 30 dnů
 • pracujte s krásnou provizí 30 %